Dzień Otwarty Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM

24 marca 2017 roku w budynku przy ulicy Michałowskiego 12 w Krakowie odbył się Dzień Otwarty Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum. Odwiedzający nas uczniowie szkół średnich zwiedzali pracownie umiejętności praktycznych, brali udział w symulowanych zajęciach z pielęgniarstwa, położnictwa, fizjoterapii i ratownictwa medycznego oraz zapoznawali się z osiągnięciami naukowo-badawczymi Wydziału. Uczestnicy Dnia Otwartego mogli również zasięgnąć informacji odnośnie zasad rekrutacji, jak i warunków studiowania na wybranym kierunku. Dzień Otwarty WNZ był połączony z Dniem Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbywał się równolegle w Auditorium Maximum UJ, przy ulicy Krupniczej 33. Wydział Nauk o Zdrowiu UJ CM był tam reprezentowany przez pracowników Wydziału oraz Samorząd Studentów w ramach stoiska informacyjnego oraz podczas prezentacji wydziałowych.