Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego na semestr zimowy roku akademickiego 2024/2025 – studenci

Informujemy, że w systemie USOSweb uruchomiona została możliwość uzupełniania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego na semestr zimowy roku akademickiego 2024/2025.

Regulaminowy termin na złożenie wniosku o przyznanie stypendium socjalnego w semestrze zimowym upływa 30 września 2024 roku! Osoby chcące otrzymać stypendium w semestrze zimowym są zobowiązane złożyć wniosek w wyznaczonym terminie.

Próg dochodu kwalifikujący do stypendium od roku akademickiego 2024/2025 wynosi 1570,50 zł netto miesięcznie na jednego członka rodziny. Informacji dotyczących ustalania dochodu w rodzinie studenta oraz sposobu dokumentowania dochodu udzielają Koordynatorzy wydziałowi ds. stypendialnych.

Zarejestrowanie formularza elektronicznego w USOSweb jest czynnością techniczną i nie stanowi złożenia wniosku.

Po uprzednim uzupełnieniu w USOSweb wniosku o stypendium socjalne na semestr zimowy roku akademickiego 2024/2025, podpisany wniosek w wersji papierowej wraz z wymaganą dokumentacją należy złożyć w Dziekanacie Wydziału w skrzynce na pocztę obok portierni lub przesłać pocztą (listem poleconym, za potwierdzeniem odbioru) na adres dziekanatu, z dopiskiem: stypendium socjalne.

Dane do wysyłki:
Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum
ul. Michałowskiego 12 31-126 Kraków
Z dopiskiem: “stypendium socjalne

Więcej informacji dotyczących zasad przyznawania stypendium socjalnego dostępna jest na stronie Sekcji ds. Dydaktyki i Karier Akademickich CM w zakładce Pomoc materialna – Stypendia FS – stypendium socjalne

UWAGA:
Wnioski o stypendium socjalne przyznawane są na semestr.
Wszystkich informacji udzielają koordynatorzy ds. stypendialnych na wydziale. Korespondencję proszę kierować również na wydział.