Dzień Otwarty Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM

Zapraszamy na Dzień Otwarty WNZ UJ CM, połączony z Dniem Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w Auditorium Maximum przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wydarzenia, które w tym roku odbywa się w budynku głównym Wydziału na ul. Michałowskiego 12 oraz Centrum Innowacyjnej Edukacji Medycznej (CIEM) na ul. Medycznej 7. Proponujemy ciekawe wykłady i pokazy z różnych specjalności w dziedzinie nauk o zdrowiu: pielęgniarstwa, położnictwa, fizjoterapii, elektroradiologii, ratownictwa medycznego, zdrowia publicznego i zarządzania w ochronie zdrowia oraz spotkania z społecznością akademicką.

Serdecznie zapraszamy

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum oraz Organizatorzy Dnia Otwartego.

Lokalizacje
Filmy promocyjne