Ankieta dotycząca preferencji kształcenia podyplomowego zawodów w ochronie zdrowia

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum – Ośrodek ds. kształcenia podyplomowego WNZ  w ramach kształcenia podyplomowego planuje przygotować  ofertę szkoleń i kursów dedykowanych absolwentom Wydziału Nauk o Zdrowiu UJCM  – studiów I stopnia oraz II stopnia pielęgniarstwa, położnictwa, ratownictwa medycznego oraz fizjoterapii.

Mamy zamiar stworzyć ofertę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom osób zaczynających pracę w ochronie  zdrowia. Chcąc jak najlepiej sprofilować naszą ofertę, realizowaną przez MCKP UJ CM Ośrodek ds. kształcenia podyplomowego na Wydziale Nauk o Zdrowia, zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej  ankiety.

Ankieta dotycząca preferencji kształcenia podyplomowego

Państwa opinie będą miały bezpośredni wpływ na nasz program szkoleniowy.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!