Komunikat Prorektora UJ ds. CM w sprawie pomocy dla szpitali walczących z pandemią

137.0201.7.2021

Decyzja nr 7
Prorektora ds. Collegium Medicum
z 26 marca 2021 roku

w sprawie: zajęć praktycznych dla studentów w szpitalach Małopolski.

W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną oraz potrzebami kadrowymi w szpitalach Małopolski zwracamy się z prośbą do wszystkich studentów o zgłaszanie się do Szpitali w celu podjęcia zadań w charakterze wolontariatu:

1. Osoby zainteresowane powinny zgłaszać się celem ustalenia zasad odbywania wolontariatu do Dyrekcji wybranego Szpitala.
  2. Wykonywanie zadań w ramach wolontariatu zostanie zaliczone na poczet zajęć praktycznych lub praktyk zawodowych po przedstawieniu zaświadczenia z właściwego Szpitala.
  3. O podjęciu wolontariatu należy powiadomić właściwy Dziekanat celem ustalenia z prodziekanem ds. studenckich lub inną wskazaną osobą szczegółów dotyczących zaliczenia wolontariatu w poczet zajęć programowych.
  4. Decyzja obowiązuje od dnia jej podjęcia.
  5. Decyzja może być odwołana lub zmieniona w każdym czasie.

Prorektor ds. Collegium Medicum
prof. dr hab. Tomasz Grodzicki