Ocena zajęć dydaktycznych 2020/2021

Droga Studentko, Drogi Studencie,

serdecznie zapraszamy do udziału w zimowej edycji Oceny Zajęć Dydaktycznych. Aby wyrazić opinię o kursach, wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę. Jest ona dostępna bezpośrednio w USOSweb pod adresem jakosc.uj.edu.pl/ankiety, a także w aplikacji Mobilny USOS UJ, którą można pobrać za pośrednictwem Google Play lub App Store. Ankiety będą dostępne do 25 lutego 2021 roku.

Zbiorcze wyniki i wszystkie komentarze studentów trafiają bezpośrednio do prowadzącego oraz do władz jego jednostki. Dzięki wiedzy płynącej z ankiet, w szczególności sformułowanym w polu komentarza opiniom na temat mocnych i słabych stron zajęć, nauczyciele akademiccy mogą doskonalić swoją pracę. Twoja opinia pozwala zmieniać UJ na lepsze – liczymy na Ciebie!
Zachęcamy do zapoznania się z wynikami ubiegłorocznej oceny zajęć dydaktycznych realizowanych w trybie zdalnym (jakosc.uj.edu.pl/raport-ozd-ogolny). Mamy nadzieję, że wspólne działanie przyniosło wiele efektywnych rozwiązań.

Zależy Tobie, zależy nam!