Sympozjum Ból i Cierpienie

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-20.01.2019 r. odbędzie się kolejne Sympozjum „Ból i Cierpienie”, które organizują: Katedra Historii Medycyny UJ CM, Sekcja Historyczna PTAiIT, Katedra Anestezjologii i Intensywnej Terapii UJ CM, Towarzystwo Lekarskie Krakowskie, Polskie Towarzystwo Badania Bólu, Stowarzyszenie Absolwentów Wydziałów Medycznych UJ, Krakowskie Towarzystwo Miłośników Historii Medycyny, Wydział Nauk o Zdrowiu UJ CM.

Obrady odbędą się: 19.I.2019 (sobota) w Domu Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego, ul. Radziwiłłowska 4 w Krakowie, od godziny 9.00 do 18.00. W czasie przerwy na kawę odbędzie się Sesja Posterowa. Ok. godziny 18.30 – wieczór przy świecach – kolędowanie. W niedzielę 20.I.2019 w Kościele Sióstr Duchaczek p.w. Św. Tomasza, ul. Szpitalna 12 w Krakowie o godz. 8.00 odbędzie się Msza Św. a po niej zapraszamy na agapę.

Udział w Sympozjum jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymują punkty edukacyjne: czynny udział 10 punktów, bierny – 1 punkt za 1 godzinę.

Transmisja online: www.youtube.com/user/PRCresuscytacja

Główny Komitet Organizacyjny: prof. dr hab. Zdzisław Gajda, dr med. Alicja Macheta,dr Dorota M. Schmidt-Pospuła.
Informacje pod telefonem: 12-422-21-16