Szkolenie „Podnoszenie kompetencji kadr medycznych, uczestniczących w realizacji profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych”

Firma Prometriq zaprasza do udziału w szkoleniach w ramach projektu pn. Podnoszenie kompetencji kadr medycznych uczestniczących w realizacji profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych, finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. Projekt realizowany jest w październiku i listopadzie 2017 r. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Szkolenie ma wymiar 20 godzin i jest realizowane w jednej trzydniowej sesji (piątek, sobota, niedziela). Dodatkowo uczestnicy mają możliwość udziału w sesji grupy Balinta.
Szczegółowy program kursu , kryteria dostępu oraz inne informacje dostępne są na stronie www.pinmed.pl

Załączniki: