Komunikat nr 11 Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM z dnia 1 października 2020 r. w sprawie: wysokości opłaty za przeprowadzenie postępowania nostryfikacyjnego stopni naukowych nadanych za granicą

780.020.69.2020

Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM
z dnia 1 października 2020 r.

Na podstawie Zarządzenia nr 86 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 31 lipca 2020 roku w sprawie: zasad ustalania wysokości i pobierania opłaty za przeprowadzenie postępowania nostryfikacyjnego stopni naukowych nadanych za granicą oraz warunków i trybu zwalniania z tej opłaty, ustalam  opłatę za przeprowadzenie postępowania nostryfikacyjnego stopni naukowych nadanych za granicą na rok akademicki 2020/2021 w wysokości 3205,00 zł.

dr hab. Piotr Pierzchalski, prof. UJ
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM