Spotkanie dyskusyjne poświęcone zagadnieniom opieki promotorskiej nad doktorantem

Szanowni Państwo,

Szkoła Doktorska Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu zaprasza Promotorów, Promotorów Pomocniczych, osoby zainteresowane objęciem funkcji promotora oraz Doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu na spotkanie dyskusyjne poświęcone zagadnieniom opieki promotorskiej nad doktorantem.

Pierwsze z cyklu trzech spotkań zorganizowanych w ramach realizacji działań w zakresie szkolenia promotorów w programie NAWA STER, przygotowane zostało przez przedstawicieli dyscypliny nauki farmaceutyczne.

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 października 2023 roku, o godz. 14:00, w budynku Wydziału Farmaceutycznego UJ CM, ul. Medyczna 9, sala nr 8.

W dyskusji wezmą udział: Pan Prof. Amin Rastami (University of Manchester Wielka Brytania) oraz Pan Prof. dr hab. Aleksander Mendyk (Wydział Farmaceutyczny UJ CM).

Moderatorem dyskusji będzie Pan Prof. dr hab. Sebastian Polak (Wydział Farmaceutyczny UJ CM).

Uczestnicy spotkania otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Serdecznie zapraszamy całą Społeczność Akademicką UJ CM.

Dyrekcja Szkoły Doktorskiej Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

Organizatorzy – przedstawiciele dyscypliny nauki farmaceutyczne